Return To Intro Page
Hakkımızda
Yasal Göçmenlik Hizmetleri
Çalışma Hukuku Hizmetleri
Lobi Faaliyetleri
Görüşme
Son
Gelişmeler
Bize Ulaşın
Linkler
 
 
         
Lobi Faaliyetleri

Elitok ve Hardnett Hukuk Burosu, ABD kongre koridorlarında uzun yıllara dayanan uzmanlığı sayesinde senato, kongre ve partilerdeki karar mekanizmaları ve kanun yapıcılara yönelik lobi faaliyetleri yürütmektedir. Bireylerin ve organizasyonların halen görüşülmekte olan kanunlar ve değiştirilmesi istenen kanunlar konusundaki taleplerinin gerçekleşebilmesi için aşağıdaki hizmetler verilmektedir.

  • Politika planlama ve strateji geliştirme: Kanun yapma sürecinde politik insiyatif üzerine uygun stratejik planlar hazırlama ve müşterilerin hedeflerine uygun özel hedefler koyma.

  • Kanun savunuculuğu: Lobi faaliyetleri sürecinde E&H üzerinde çalıştığınız konularda analizler yaparak sizin konuşmalarınızı hazırlayabilir. Washington'daki önemli güç odaklarıyla, kongre üyeleriyle ve bürokrasinin ileri gelenleriyle toplantılar düzenleyerek doğru bilgilere ulaşmanızı ve karar mekanizmalarını yönlendirmenizi sağlayabilir.

  • Gözlemleme ve Rapor: Devam etmekte olan kanun yapma sürecindeki gelişmelerin takibi. Sürecin ileriki adımlarına dair araştırmalar yapılarak tahminler yürütülmesi

  • Hukuki analiz: Müşterilerimizi etkileyen kanunların inçcelenerek yapılması gereken değişikliklerin belirlenmesi ve taleplere uygun kanun maddelerinin hazırlanması.

  • Koalisyon ve Kampanya organizasyonu: Yürütülmekte olan kampanyalar konusunda diğer organizasyonlardan yardım almak, toplantılar düzenlemek, ortak hareket noktaları belirlemek, kampanya organizasyonları yapmak.

   

 

 

 
   

Page Best If Viewed In 1024x768 Resolution Or Greater
©2005 Elitok and Hartnett | Optimized For Internet Explorer