Return To Intro Page
Hakkımızda
Yasal Göçmenlik Hizmetleri
Çalışma Hukuku Hizmetleri
Lobi Faaliyetleri
Görüşme
Son
Gelişmeler
Bize Ulaşın
Linkler
 
 
         

Çalışma Hukuku Hizmetleri      

Elitok ve Hardnett Hukuk Burosu çok geniş çapta işçi çalışma hukuk davalarına bakar. E&H'nin uzmanlık alanında Federal Goverment ve D.C. Goverment'e yönelik davalar; cinsel taciz, ayrımcılık, güvenlik sicili,(security clearence), sendika anlaşmaları ve işçi terfileri, disiplin cezaları, işten atılmalar, üst düzey yöneticileri hakkındaki olumsuz konuşmalarından dolayı işten atılmalar, sicillerdeki yanlışların düzeltilmesi, Goverment'a çalısanlarin emeklilik hakları ve ikramiyeleri yer almaktadır.

Web sayfamızdaki online 'intake formu'nu doldurup elektronik posta, faks veya normal postayla intake koordinatörüne iletebilirsiniz. Form ulaştıktan sonra sizinle irtibata geçilerek ilk görüşme için zaman belirlenecektir.

Bu arada şunu belirtelim ki; formu doldurmanız sizi hukuk büromuzla çalışmaya mecbur kılmaz Ve bu form sizinle firmamız arasında herhangi bir sözleşme niteliği taşımaz. Ancak yapacağımız görüşmelerin ardından firmamızla çalışmaya karar verirseniz vekaletin amacını ve vekalet ücretlerini belirleyen bir anlaşma ayrıca yapılacaktır.

Çünkü her davanın kendine mahsus nitelikleri bulunmakta ve sizinle davanız hakkında görüşmeden doğru bir vekalet ücreti belirlenmesi mümkün olmamaktadır. İlk görüşmenin ardından firmamıza bağlı olarak çalışan avkutlardan biri sizinle görüşecek ve davalarla ilgili neler yapılması gerektiğine ve dava için sizin ödemeniz gereken rakamlar konusunda bilgiler verecektir.

Elitok ve Hardnett Hukuk Bürosu ile vekalet konusunda yapacağınız bütün görüşmeler, anlaşma imzalasanız da imzalamasınız da avukat-müvekkil mahremiyeti dahilinde olup sizin onayınız olmadan açıklanamaz.

 

Intake Form

   

 

 

   

Page Best If Viewed In 1024x768 Resolution Or Greater
©2005 Elitok and Hartnett | Optimized For Internet Explorer